Menu

KampprogramSeriepokalen 23/24 • Pulje 1

August 2023

Kalundborg GB (S3)
2 - 1
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

FC Storebælt (S3)

Kalundborg GB (S3)
0 - 7
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Dianalund IF (S2)

KampprogramSerie 3 • Pulje 6

August 2023

Rørby-Værslev IF
3 - 4
livescore
Ude
Rørby Stadion

Kalundborg GB

Kalundborg GB
6 - 1
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

TFC Odsherred
September 2023

Nykøbing IF
2 - 3
livescore
Ude
Kongeengen

Kalundborg GB

Kalundborg GB
3 - 6
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Svinninge IF

Kr. Helsinge IF
3 - 2
livescore
Ude
Kirke Helsinge Sportsplads

Kalundborg GB

Kalundborg GB
10 - 3
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Svebølle BI 2016

Kalundborg GB
3 - 2
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Vipperød BK
Oktober 2023

Gislinge BK
5 - 0
livescore
Ude
Gislinge Stadion

Kalundborg GB

Kalundborg GB
2 - 1
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Jernløse BK

Raklev GI
1 - 3
livescore
Ude
Røsnæshallen

Kalundborg GB

Kalundborg GB
0 - 3
livescore
Hjemme
Munkesø Stadion

Hvalsø IF
April 2024

Kalundborg GB
6. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Munkesø Stadion

Rørby-Værslev IF

TFC Odsherred
13. apr
Kl. 13.30
Ude
Vig Idrætscenter

Kalundborg GB

Kalundborg GB
20. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Munkesø Stadion

Nykøbing IF

Svinninge IF
27. apr
Kl. 15.30
Ude
Svinninge Sportscenter

Kalundborg GB
Maj 2024

Kalundborg GB
4. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Munkesø Stadion

Kr. Helsinge IF

Svebølle BI 2016
11. maj
Kl. 16.00
Ude
Svebølle Stadion

Kalundborg GB

Vipperød BK
18. maj
Kl. 13.00
Ude
Vipperødhallen

Kalundborg GB

Kalundborg GB
25. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Munkesø Stadion

Gislinge BK

Jernløse BK
31. maj
Kl. 18.30
Ude
Jernløse Hallen

Kalundborg GB
Juni 2024

Kalundborg GB
8. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Munkesø Stadion

Raklev GI

Hvalsø IF
15. jun
Kl. 14.30
Ude
Hvalsø ny Idrætsplads

Kalundborg GB

StillingSeriepokalen 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB (S2) 0 0 0 0 0
2 AIK 65 Strøby Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
3 Albertslund BS 72 (S2) (1) 0 0 0 0 0
4 Albertslund BS 72 (S3) (2) 0 0 0 0 0
5 Albertslund IF (S4) (1) 0 0 0 0 0
6 Albertslund IF (S5) (2) 0 0 0 0 0
7 Annisse IF (S3) 0 0 0 0 0
8 B. 1973, Herlev (S2) 0 0 0 0 0
9 B. 77, Rødovre (S3) (1) 0 0 0 0 0
10 B. 77, Rødovre (S4) (2) 0 0 0 0 0
11 Bagsværd BK (S3) 0 0 0 0 0
12 Blistrup SI (S4) (1) 0 0 0 0 0
13 Blistrup SI (S6) (2) 0 0 0 0 0
14 Blovstrød IF (S4) 0 0 0 0 0
15 Boldklubben Bæk City (S4) 0 0 0 0 0
16 Borup IF Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
17 Bosna IF (S4) 0 0 0 0 0
18 Bramsnæs FB (S4) 0 0 0 0 0
19 Brøndby Strand IK (S2) 0 0 0 0 0
20 Brøndbyernes IF (S4) 0 0 0 0 0
21 Dianalund IF (S2) 0 0 0 0 0
22 Ejby IF 1968 (S3) 0 0 0 0 0
23 Ejby IF Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
24 Farum BK (S3 P2) (1) 0 0 0 0 0
25 Farum BK (S3 P3) (2) 0 0 0 0 0
26 Farum BK (S4) 0 0 0 0 0
27 FC Ballerup (S4) 0 0 0 0 0
28 FC Hornsherred (S2) 0 0 0 0 0
29 FC Rudersdal (S2) (1) 0 0 0 0 0
30 FC Rudersdal (S5) (2) 0 0 0 0 0
31 FC Storebælt (S3) 0 0 0 0 0
32 FK Sydsjælland 05 (S3) 0 0 0 0 0
33 Fløng-Hedehusene Fodbold (S3) (1) 0 0 0 0 0
34 Fløng-Hedehusene Fodbold (S4) (2) 0 0 0 0 0
35 Football Club Albertslund (S4) (1) 0 0 0 0 0
36 Football Club Albertslund (S5) (2) 0 0 0 0 0
37 Frederikssund IK (S3) 0 0 0 0 0
38 Gilleleje FK (S2) 0 0 0 0 0
39 Glostrup (S2) 0 0 0 0 0
40 Greve Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
41 Gørlev IF (S4) 0 0 0 0 0
42 Gørslev IF (S3) 0 0 0 0 0
43 Hastrup FC (S4) 0 0 0 0 0
44 Hellested IF (S5) 0 0 0 0 0
45 Helsinge Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
46 Helsingør IF Fodbold (S4) (1) 0 0 0 0 0
47 Helsingør IF Fodbold (S5) (2) 0 0 0 0 0
48 Herlufsholm GF (S3) (1) 0 0 0 0 0
49 Herlufsholm GF (S4) (2) 0 0 0 0 0
50 Holbæk B&I (S2) 0 0 0 0 0
51 Humlebæk BK (S3) 0 0 0 0 0
52 Hundested IK (S3) 0 0 0 0 0
53 Hundige BK (S2) 0 0 0 0 0
54 Hvalsø IF (S3) 0 0 0 0 0
55 Hvidebæk IF (S4) 0 0 0 0 0
56 Høje Gladsaxe IF (S3) 0 0 0 0 0
57 Hørsholm-Usserød IK (S2) (1) 0 0 0 0 0
58 Hørsholm-Usserød IK (S3) (2) 0 0 0 0 0
59 Hårlev BK (S4) 0 0 0 0 0
60 IF Skjold Birkerød (S3) 0 0 0 0 0
61 IS Skævinge (S3) 0 0 0 0 0
62 Jernløse BK (S3) 0 0 0 0 0
63 Kalundborg GB (S3) 0 0 0 0 0
64 Karlslunde IF (S3) 0 0 0 0 0
65 Kontra BK (S4) 0 0 0 0 0
66 Kvistgård IF (S4) 0 0 0 0 0
67 Kværkeby IF (S3) 0 0 0 0 0
68 Køge BK (S3) 0 0 0 0 0
69 Køge Nord FC (S4) 0 0 0 0 0
70 Køge Union (S3) 0 0 0 0 0
71 Lejerbo BK (S3) 0 0 0 0 0
72 Liria FK (S2) 0 0 0 0 0
73 LSF (S3) (1) 0 0 0 0 0
74 LSF (S4) (2) 0 0 0 0 0
75 Lynge-Broby IF (S2) 0 0 0 0 0
76 Lynge-Uggeløse IF (S3) 0 0 0 0 0
77 Mladost IF (S4 P3) (1) 0 0 0 0 0
78 Mladost IF (S4 P5) (2) 0 0 0 0 0
79 Måløv BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
80 Måløv BK (S3) (2) 0 0 0 0 0
81 Nivå-Kokkedal FK (S3) 0 0 0 0 0
82 Nykøbing IF (S3) 0 0 0 0 0
83 Nyråd/Langebæk Alliancen (S3) 0 0 0 0 0
84 Næstved I.F. (S3) 0 0 0 0 0
85 Orient GI (S2) 0 0 0 0 0
86 ORI-Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
87 Præstø IF (S3) 0 0 0 0 0
88 Ramløse IF (S4) 0 0 0 0 0
89 Ringsted IF (S2) (1) 0 0 0 0 0
90 Ringsted IF (S4) (2) 0 0 0 0 0
91 Rosa La FC (S4) 0 0 0 0 0
92 Rosenhøj BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
93 Rosenhøj BK (S4) (2) 0 0 0 0 0
94 Roskilde Boldklub (S3) (1) 0 0 0 0 0
95 Roskilde Boldklub (S5) (2) 0 0 0 0 0
96 Roskilde United (S2) 0 0 0 0 0
97 Røde Stjerne BK (S3) 0 0 0 0 0
98 Rørvig IF (S4) 0 0 0 0 0
99 Skensved IF (S4) 0 0 0 0 0
100 Slagslunde-Ganløse IF (S2) 0 0 0 0 0
101 Snekkersten IF (S3 P1) (1) 0 0 0 0 0
102 Snekkersten IF (S3 P2) (2) 0 0 0 0 0
103 Snekkersten IF (S5 P1) (3) 0 0 0 0 0
104 Snekkersten IF (S5 P2) (4) 0 0 0 0 0
105 Solrød FC (S3) 0 0 0 0 0
106 Store Lyngby IF (S4) 0 0 0 0 0
107 Svebølle BI 2016 (S3) 0 0 0 0 0
108 Svogerslev BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
109 Svogerslev BK (S4) (2) 0 0 0 0 0
110 Svogerslev BK (S5) (3) 0 0 0 0 0
111 Sørbymagle IF (S3) 0 0 0 0 0
112 Team AS Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
113 Team AS Fodbold (S6) 0 0 0 0 0
114 Torslunde-Ishøj IF (S3) 0 0 0 0 0
115 Tårnborg IF (S5) 0 0 0 0 0
116 Taastrup FC (S4 P6) 0 0 0 0 0
117 Undløse BK (S4) 0 0 0 0 0
118 Vallensbæk IF (S2) 0 0 0 0 0
119 VB 1968 (S5) 0 0 0 0 0
120 Vemmelev Boldklub (S4 P9) 0 0 0 0 0
121 Vestegnen FK (S4) 0 0 0 0 0
122 VG Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
123 Vinder af Brøndby Str.(S2)-Køge Nord(S4) 0 0 0 0 0
124 Vinder af Hvidebæk(S4)-Nykøbing(S3) 0 0 0 0 0
125 Vinder af Mladost(S4P3)-Ejby IF 1968(S3) 0 0 0 0 0
126 Vinder af Strøby(S3)-Herlufsholm(S3) 0 0 0 0 0
127 Vinder af Svogerslev(S2)-B.77, Rødovre(S3) 0 0 0 0 0
128 Vinder af Vipperød(S3)-Brøndby Strand(S2) 0 0 0 0 0
129 Vindinge IF (S4) 0 0 0 0 0
130 Vipperød BK (S3) 0 0 0 0 0
131 Virum-Sorgenfri (S2) (1) 0 0 0 0 0
132 Virum-Sorgenfri (S3) (2) 0 0 0 0 0
133 Ølstykke FC (S3) 0 0 0 0 0
134 Ålholm IF (S3) 0 0 0 0 0

StillingSerie 3 • Pulje 6

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Gislinge BK 11 10 0 1 30
2 Hvalsø IF 11 8 2 1 26
3 Svinninge IF 11 8 0 3 24
4 Kalundborg GB 11 7 0 4 21
5 Jernløse BK 11 6 1 4 19
6 Kr. Helsinge IF 11 5 2 4 17
7 Nykøbing IF 11 4 2 5 14
8 Vipperød BK 11 4 0 7 12
9 Raklev GI 11 3 2 6 11
10 Svebølle BI 2016 11 3 1 7 10
11 TFC Odsherred 11 1 1 9 4
12 Rørby-Værslev IF 11 1 1 9 4
Når du besøger vores website indsamles der oplysninger om dig, som bruges til at tilpasse og forbedre vores indhold og annoncer. Hvis du ikke ønsker, at der indsamles sådanne oplysninger, bør du slette dine cookies (se vejledning) og undlade videre brug af websitet.
Ekstern forklaring
Luk